x
Ayakkabınızı Kıyafet Stilinizle Birleştirin
10.07.2018

Ayakkabınızı Kıyafet Stilinizle Birleştirin

Kendi kimliğine ve benliğine sahip erkekler için çok çeşitli ayakkabı stilleri var. Erkek ayakkabısı stilleri, fonksiyonel olmanın yanı sıra tarz oluşturması ve elbiselerde bütünlüğü sağlaması özelliği ile de bilinirler. Erkek ayakkabısı stillerinin geniş bir yelpazesi bulunur. Bazen neyin ne olduğuna tam olarak karar verilemez ve bazı erkek ayakkabı tipleri giyildiğinde biraz kafa karıştırıcı olabilir.

 

 Kıyafetinizle Ayakkabınız Aynı Mesajı Versin

 

            Elbette, farklı durumlar için daha uygun ve pratik olan bazı erkek ayakkabısı stilleri vardır ve belirli ayakkabı stilleri, belirli durumlara veya başkalarına göre daha fazla kıyafetlere uyacaktır. Ancak erkek ayakkabı modelleri içinde büyük numara erkek ayakkabısı modellerini uygun kıyafetlerle birleştirmek önemli bir sorun olabilir. Büyük numara ayakkabı kıyafetin altında uzun görülebilir veya kıyafetin arka planında kalabilir. Erkek ayakkabılarının hangi tarz ve modele göre gardırobunuzun bir parçası olması gerektiği gardıroptaki elbiselerin modelleri ve renkleri ile alakalıdır.

 

 Günlük Kullanım İçin Rahat Ayakkabılar Seçin

 

            Rahat erkek ayakkabıları oldukça tercih edilen modellerden olsa da, bunlar günlük bazda giydiğiniz ayakkabı tipleridir. Bunlar genellikle rahat bir görünüm için gündelik giyim ile takım halindedir. Bazıları gece ve gündüz de kapalı ayakkabı giymeye eğilimli olduğu için, gündelik kategorisine girebilecek ayakkabıların yerini ayırmak lazım. Çok yüksek olmayan topuklular, bu kategoriye girerek daha kolay ve daha rahat giyilebilir.

 

 Yaz Aylarında Daha Spor Ayakkabı Modelleri Ön Planda

 

            İlkbahar ve yaz aylarının ayakkabı trendlerinin ilginç bir kombinasyonu olsa da, bazı tasarımcılar, yeni koleksiyonları ile yeni bezemeler ve daha az resmi silueti vurgulamaya başladı. Aksine, diğer tasarımcılar da daha şehirli bir spor ayakkabı ve çizmeleri sergilemeyi tercih ettiler. Her iki durumda da, bu baharda erkeklerin ayakkabıları için net trend yönü, konfor ve estetik arasında bir denge kuruyor.

 

 İş Kıyafetlerinize Modern Bir Güncelleme Ekleyin

 

            Uzun yıllar boyunca giyilebilir ve benzersiz, çok yönlü bir erkek ayakkabı düşünmek isteyebilirsiniz ya da gardırobunuza eklemek için spor amaçlı bir sandalet mi arıyorsunuz? Bu durumda, çeşitli pastel renklerde gelen modelleri düşünmek isteyebilirsiniz. Ne tür bir ayakkabı aradığınızdan bağımsız olarak, yaşam tarzınız için mükemmel olan bir ayakkabı seçtiğinizden emin olmalısınız.

 

            İster bot, ister platform topuklu ayakkabılar, isterse de basit bir çift kayışlı sandalet olsun, bu günlerde hemen hemen her stil ayakkabı satın alabilirsiniz. Ayrıca, stark ayakkabılar genellikle ağır siyah ayakkabılardan biraz daha modern bir görünüme sahip ve dolabınızda, özgür ruhlu baskılı elbiselerden süper minimalist kıyafetlere kadar her şeyle birlikte giyinilebilir. Basit siyah bir elbise tümüyle ekstra şık görünür, beyaz kot ve tişört takımı ile farklı eşleşme sağlanabilir.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.