x
Büyük Ayaklara Sahip Kadınlar İçin Fitbas Ayakkabılar

Büyük Ayaklara Sahip Kadınlar İçin Fitbas Ayakkabılar

03 Mayıs 2018

Büyük numara bot bulmakta güçlük çeken bayanlar için sunulmakta olan bu hizmet ile artık büyük ayaklara sahip kadınlar için seçim yapma imkanı sağlanmaktadır. Büyük numaralı bot üretimi az olduğu için, bazı kadınlar soğuk kış aylarında giyebilecekleri tarzda bir bot modeli bulmakta çok fazla zorluk çekebilir. Genellikle botlar orta boy ayaklar için üretildiğinden, büyük numara botlar da sayı bakımından az miktarda satışa çıkarıldığından birçok kadın model seçeneği konusunda sıkıntı yaşar. Çünkü hem uygun numara bulma derdi vardır, hem de ayağa uygun numarayı bulduktan sonra zevke hitap eden modeli bulma problemi ortaya çıkar.

 

            Sitemizde sunulan hizmet büyük ayaklara sahip kadınların tüm bu sıkıntılarına son vermek amacıyla birçok büyük numara bayan ayakkabı modelini bayanların beğenisine sunmaktadır. Soğuk kış aylarında tüm kar, su, çamur gibi faktörlere karşı dayanıklı olan botlar ile her kadın en güzel modelleri seçebilir. Günlük hayatta önemli bir yere sahip olan botlar büyük ayaklı kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca her bir modelden çok miktarda üretildiği için kadınların beğendiği model konusunda sıkıntı yaşamasına imkan yoktur.

 

 Hem Rahat, Hem Şık

 

            Büyük numara bot modelleri kış ve sonbahar gibi soğuk geçen mevsimlerde kullanıma uygundur. Normal numarasından biraz daha büyük bir kalıba sahiptir, çünkü soğuk aylarda çoğu kadın kalın çoraplar giydiği için botlar da rahatlık vermesi bakımından kalıbı biraz daha genişletilerek tasarlanmıştır. Bu da büyük ayaklara sahip kadınlar için günlük hayatta çok fazla rahatlık sağlamaktadır. Konforlu olmasının yanı sıra bot modellerinde sunulan renk ve tasarım çeşitliliği de her kadının kendi şıklığını yaratmasına imkan sağlar.

 

            Günlük, düztaban, topuklu, topuksuz gibi birçok bot çeşidini sitede bulmak mümkündür. Kadınların şık olması baz alınarak tasarlanan bu büyük numara bayan botları oldukça gösterişli bir yapıya sahiptir. Giyen kişinin kıyafetleri ile kolayca uyum sağlayan bu botlar her tarzla kombin edilebilecek niteliktedir. Aynı zamanda çok uygun fiyatlarla satışa sunulan büyük numara botlar ile her kadın az bir miktar ödeyerek mağaza mağaza gezmeden ayağına uygun botu hemen bulabilir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.