x
Büyük Numara Ayakkabı Giyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler
27.04.2018

Büyük Numara Ayakkabı Giyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Büyük ayak numarası olan kişilerin ayakkabı noktasında sıkıntı çektiği en temel konu, bedenine uygun bir ayakkabı bulamamalarıdır. Mevcut ayakkabı mağazaları arasında, büyük numara ayakkabı bulmakta zorluk çekildiğinden, daha kalitesiz ve ucuz bir ayakkabı almak zorunda kalmaktadırlar.

 

            Bundan dolayı da kalitesiz ayakkabılar kişinin ayağında birçok probleme sebebiyet vermektedir. Bunun dışında ayakkabı kalitesiz olduğunda çok daha hızlı yıpranacaktır. Kişiye ayakkabıdan beklentilerini sağlamaz, çok can sıkıcı bir durumdur ne zaman ayakkabı almaya karar verilse, beğenmese bile almak zorunda kaldığı ayakkabılar olabilmektedir. Çünkü büyük beden ayaklara sahip kişilerin beğendiği ayakkabıların kendi ayaklarına göre bedeni bulunmamaktadır.

 

 49 Numara Erkek Ayakkabı

 

 Ayakkabının ortopedik yapısı, görünüşü, beğenilmesi gibi durumlar belirlendikten sonra geriye ayak bedenine göre ayakkabı seçmek kalıyor. Bu noktada büyük beden ayağa sahip kişilerin yapması gereken bir takım davranışlar vardır. Öncelikle 49 numara ayakkabı gibi bir istek var ise ortada yani bu derecede büyük bir ayak bedenine sahip birisi var ise, öncelikle o kişiler kendilerine bir marka belirleyecek ve sürekli o markadan alış veriş yapmalıdırlar. Çünkü zaten büyük beden ayağa sahip olduklarından, sürekli başka bir model ya da marka deneme imkanları yoktur. Denedikleri takdirde ayak açısından sağlıksal problemler ortaya çıkıyor.

  

 Öncelikle büyük beden ayak sahibi olan kişilerin, böyle bir ayağa sahip olmayı kendileri tercih etmediler. Fakat bu durumu psikolojik sorun haline getirmeden kabullenip ayakkabı seçimini de kabusa çevirmeden hayatına devam etmelidir. Büyük beden ayakkabıya da önem veren markalar mevcut. Ve standart gereği her numara ayakkabı üretmektedirler. Büyük beden ayağa sahip kişi sayısı fazla olmadığından büyük bedenler elde kalabiliyor. Bu durumda büyük beden ayak numarasına sahip kişiler bu durumu fırsata çevirerek kaliteli ayakkabıları ucuza alabilirler.

 

 Önemli Olan Sağlık

 

 Ayağında güzel durması adına, kişinin ayağına zarar verecek fazla sıkacak ayakkabılardan uzak durulmalıdır. Çünkü sıkı bir şekilde giyilen ayakkabı ayakta şekil bozukluklarına, dokuların zarar görmesine, ardından ciddi ayak hastalıklarına sebebiyet vermektedir. Bu sorunu büyük beden ayağa sahip olanlar daha çok yaşamaktadır. Ama öncelikle ayak sağlığına önem verilmelidir daha sonrasında, model, görünüm gibi faktörler değerlendirilmelidir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.