x
Büyük Numara Ayakkabılar
22.06.2018

Büyük Numara Ayakkabılar

Baştan aşağı giyim konusunda belki de en önemlisi ayakkabı çeşitleridir. Gün içerisinde dışarı çıkıldığı zaman çok fazla tercih edilen ve çok uzun bir süre vücudu taşıdığından dolayı ayakkabı çeşitleri mutlaka kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak tercih edilmelidir. Tabi buna bir de kadın ya da erkek hiç fark etmez büyük numara ayakkabı giyen kişi tarafından bakıldığında, durum çok daha önemli hale gelmektedir. Boy uzadıkça ve ayak en eni genişledikçe denge kurmak zor bir hale gelmekte ve ağırlık da arttığı için baskı daha fazla oluşmaktadır. O yüzden böyle zamanlarda mutlaka daha konforlu ve kalıbı daha tasarımlı bir şekilde hazırlanmış rahat ve kaliteli ayakkabıları tercih etmek büyük bir önem arz etmektedir.

 

 Birbirinden değişik seçenekler dahilinde kadın ve erkek büyük numara ayakkabılar

 

            Her geçen sene daha zengin bir seçenek altında piyasaya sunulan birbirinden farklı büyük numara dahilindeki ayakkabı çeşitleri, artık özel olarak yapılmaya gerek olmadan büyük markalar eşliğinde rahatlıkla elde edilebilmektedir. Üstelik artık özel olarak yapım gerçekleşmediğinden ve genel bir üretim hattından geçtiğinden dolayı, bu kaliteli ayakkabı çeşitleri çok daha uygun fiyatlar altında da elde etmek artık mümkündür. Günlük ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra, spor ayakkabılar ile birlikte kadınlar için platform veya dolgu topuk ayakkabılar da yine büyük numara seçenekleri dahilinde satın alınabilir. Tabii aynı zamanda erkekler adına klasik ayakkabı seçenekleri de iş yerlerinde giderken büyük numara dahilinde rahatlıkla elde etme fırsatı artık yakalanabilir.

 

 Kaliteli kalıbı ile rahatlıkla gelebilecek büyük numara ayakkabı çeşitleri

 

            Her nereye gidilirken giyilirse giyilsin hiç fark etmez tamamen kaliteli bir kalıp yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan ve birbirinden şık büyük numaralı ayakkabı çeşitleri, kadın veya erkek kişisel tercihler kapsamında keyifli bir seçim şansı sunmaktadır. Bu kapsamda fitbas.com sitesi bünyesinden farklı kategoriler dahilinde ayakkabılara bakılabilir ve kolay bir şekilde güvenilir olarak sipariş verme şansı değerlendirilebilir. Erkekler için 46 numaradan 50 numaraya kadar çıkarken kadınlar adına ise 40 ila 44 ya da 45 numara kapsamında da rahatlık ayakkabılar bulunabilmektedir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.