x
Büyük Numara Bayan Ayakkabılar Nereden Alınır?
04.07.2018

Büyük Numara Bayan Ayakkabılar Nereden Alınır?

Erkekler gibi bayanlarında yaşadığı sorunlardan birisi, ayakkabı numaralarında aranan bedenin bulunamamasıdır. Mağaza satışların genel talep kitlesine hitap eden satışlar yapılır. Büyük numaralara öncelik verilmez. Bu durumda da bayanların manevi olarak çöküş yaşadıkları ve utandıkları bilinmektedir.

 

            Normal kabul edilen ayak ölçülerinden daha büyük ayakkabıları aradıkları ve bulamadıkları için hem mağazalarda utanç verici bir durum yaşarlar hem de zor durumda kalırlar. Bu neden ile mağazalarda büyük ayakkabı numaralarını aramak yanlış ve gereksizdir. Büyük numara bayan sandalet modelleri gibi birçok ayakkabıları satan firmalar vardır. Bu firmalar satışlarını online olarak yaparlar. Bu firmalara internet üzerinden ulaşılabilir ve istenilen ayakkabılar satın alınabilir. Bu şekilde çok daha kolay ve rahat alışveriş yapmak mümkündür.

Büyük numara sandalet modelleri için burayı tıklayınız. 

 Özel Yapım Ayakkabılar Avantajlı Mı?

 

            Ayak numaralarına uygun olan ayakkabıları bulamayan kişilerin, özel yapım ayakkabıları kullandığını herkes bilir. Fakat özel yapım ayakkabıların bir avantajı yoktur. Dezavantajları vardır. Özel yapım ayakkabılar için gösterilen örnek modellerin aynısı yapılamaz. İşçiler ayakkabıların aynısı yaparlar fakat kalıbı büyüdükçe ayakkabı gösterilen modelden uzaklaşır. Bu neden ile beklenen sonuçlar alınamaz. Yaptırılan ayakkabılarında ayak yapısına uygun olup olmadığı kestirilemez. Yapılan ayakkabılar uygun olmasa da ve beğenilmese de alınmak orundadır. Özel sipariş oldukları için başkasına satılma ihtimalleri yoktur. Hiçbir üretici bunu kabul etmez. Bu sebepler ile özel sipariş ile ayakkabı yaptırılmamalıdır.

 

 Ayakkabı Alır İken Nerelere Dikkat Edilmelidir?

 

            Ayakkabı alınır iken, bilinçli olmak gerekir. Ayaklar kişilerin sağlığı ve rahatı için büyük önem taşır. Bu nedenler ile kullanılan ayakkabıların ayak yapısına uygun olması gerekir. Ayakkabı numaralarının ayaklar ile uyumlu olması, ayak yapısı ile uygun olduğu anlamına gelmez. Ayak yapısına göre uygun olan modeller öğrenilmeli ve ayakkabılar bu şekilde tercih edilmelidir. Bu durum dışında ise, ayakkabı malzemelerinin ve tabanlarının kaliteli olması gerekir. Nefes aldıran ve rahat olan tabanlar tercih edilmelidir. Ayakkabılar kaliteli olmaz ise, ayak kokusu ve mantar oluşabilir. Ayakkabı kalitesi adar kullanılan çoraplar da büyük önem taşır. Çorapların pamuk olması ve ter emici olması gerekir. Ayakkabılara da düzenli bakılmalı ve sürekli aynı ayakkabılar giyilmemelidir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.