x
Büyük Numara Botlar İle Tarzınızı Belirleyin!
14.05.2018

Büyük Numara Botlar İle Tarzınızı Belirleyin!

Soğuk ve yağışlı kış aylarında ayakları korumak amacı ile giyilen botlar, çok farklı tasarım ve renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Özellikle büyük ayaklara sahip kadınlar için göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir fırsat olan bu hizmet geniş avantajlar sunmaktadır. Büyük ayaklara sahip olan kadınlar günlük hayatta bot satın alma konusunda büyük problemler ile karşı karşıya kalırlar. Çünkü büyük numara bayan bot modellerinin üretimi az olduğu için kadınlar da bu botları bulmakta güçlük çekerler. Bunun yanında bir başka problem de büyük numaralı botu bulduktan sonra çıkabilir.

 

            Büyük numara ayakkabılara talep az olduğu için, botlarda renk ve tasarım bakımından çeşitlilik oldukça azdır. Ancak sitemizde büyük ayaklara sahip olan kadınlara yönelik sunulmakta olan dev hizmet ile tüm bu sıkıntılar tarihe karışıyor. Sitede yer alan büyük numara bot modelleri ile hem aradığınız numarayı rahatça bulabilir hem de birçok tasarım ve renk tonlarına sahip botlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Birçok bot modelini bir arada görebilir ve seçiminizi kendi kriterlerinize göre yapabilirsiniz.

 

            Artık ayağınıza uygun olarak bulduğunuz bir botu, başka hiçbir seçenek olmadığı için satın almak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü sitemizde sunulan çeşitlilik öylesine geniş ki bu kadar çok model arasından seçim yaparken mecbur değil kararsız kalacaksınız!

 

 Renk, Desen ve Tasarım Çeşitliliği

 

            Sitemizde yer alan büyük numara bot modellerinde birçok farklı detaya rastlayabilirsiniz. Her kadının kendine has bir stili olduğu için bot modelleri de her kadının tarzına hitap edecek biçimde dizayn edilmiştir. Bu sayede aradığınız modeli bulamamak diye bir durum yoktur. Yüzlerce bot çeşidi arasından günlük, spor, topuklu veya düz taban gibi çok farklı modelleri anında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ayak numaranıza uygun bot kategorisinde tarzınızı en iyi yansıtacak olan modelleri filtrelemeniz!

           

            Kendiniz için en doğru ve ayağınıza en yakışacak modeli bulmak için mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Sitemizdeki büyük numara bot kategorisinde yapacağınız ufak bir araştırma sizi hayallerinizdeki bot modellerine ve birçok başka çeşide anında yönlendirecektir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.