x
Büyük Numara Kışlık Ayakkabılar
14.03.2018

Büyük Numara Kışlık Ayakkabılar

Büyük Numara Kalahari Norway Kışlık Ayakkabı

Kalahari Norway Büyük Numara Ayakkabı 

     Bir ayakkabıda tercih edeceğiniz birçok şey olabilir. O ayakkabının modeli, rengi, deseni, rahatlığı, markası sizin için çok önemli birer etken olabilir. İstediğiniz türde bir ayakkabıyı bulabileceğinizden mutlaka emin olabilirsiniz. Ayakkabılarınızın mevsimsel olarak ne zaman giyileceği bellidir. Özellikle kışın, ayakkabı yerine bot tercih edilmesinin sebebi de budur. İstediğiniz ayakkabıya sahip olsanız bile, o ayakkabı muhtemelen kışın kullanmanız için uygun olmayacaktır. Soğuk havalarda da sürekli bot giymek sizi sıkıyor ve rahatsız ediyorsa, tercihinizi Kalahari marka büyük numara kışlık ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Kış için en uygun olanı bu kışlık ayakkabılar, artık kışın sadece bot giyilebileceği algısını kaldırıyor. Sizin için oldukça konforlu, aslında bir botun sahip olabileceği her şeye sahip olan ayakkabılar, özellikle son zamanlarda oldukça kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Büyük Numara Satan Mağaza

Kışın, bot giyerek gitmek istemediğiniz mekânlar için ayakkabı tercihi yapmanız çoğu zaman zor olabilir. Bunun sebebi ise sıradan kundura ya da spor bir ayakkabı giyerseniz, ayaklarınızın yeterince korunmayacağı ve üşüyeceğidir. Sonuç olarak bot giymeye mahkûm kalırsınız ama Kalahari kışlık ayakkabılar, sizi tam olarak bu dertten kurtarıyor. Bu kışlık ayakkabılar sayesinde, hem ayağınız sıcak kalacak, hem de bot giymek istemediğiniz zaman bot giymek zorunda olmayacaksınız. Anlayacağınız, bu kışlık ayakkabılar size bir botun verebileceği her şeyi verebiliyor ama sıradan bir ayakkabı olarak. Ve bu kışlık ayakkabılardan en az botlarınızdan kaldığınız kadar memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

47 Numara Kışlık Ayakkabı

  Eğer sahip olduğunuz büyük beden ayaklardan dolayı kışlık ayakkabılardan kendinize bulamayacağınızı düşünüp üzülüyorsanız, endişelenmeyin. Kalahari markası sizler için büyük beden kış ayakkabıları da üretmektedir. 46 - 50 numaraları bulunan ayakkabılardan birisini, kendiniz için uygununu bulup satın alabileceksiniz. Kalıpları sayesinde, ayağınıza oldukça rahat bir şekilde oturabileceğine emin olabilirsiniz. Kalahari marka ayakkabılarının üretiminde kullanılan 1. sınıf antibakteriyel kumaş sayesinde, ayakkabı içindeki bakteri üretimi tamamen engellenir ve ayağınız kullandığınız süreler içinde her zaman rahat eder. Kalahari markası kışlık ayakkabılarının bir diğer özelliği ise, ürünlerin tamamen %100 hakiki deri olmasıdır. Bu yüzden gün içinde ayağınız oldukça rahat olacak, botlarınızın ayağınızda yarattığı sorunları yaratmayacaktır.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.