x
Büyük Numara Sandalet
26.04.2018

Büyük Numara Sandalet

Özellikle büyük ayak numarasına sahip bayanların en zorlandığı ayakkabı seçimi sandaletlerdir. Çünkü sandalet giyen kişilerin ayak estetiğine iki kat dikkat etmesi gerekir. Sandaletler yapısı bakımından ayakların büyük bölümünü açıkta bırakır. Ayağın görünen kısımları göz estetiğine hitap etmediği zaman da ortaya çirkin bir görüntü çıkmaktadır. Bu nedenle özellikle büyük ayak numarasına sahip kişiler sandalet seçerken daha zarif modeller tercih etmelidirler.

 

            Yayvan modeller yerine ayağı daha küçük gösteren bantlı modeller tercih edilebilir. Bununla birlikte üzerinde büyük tokalar ya da büyük aksesuarlar olan modellerden uzak durulmalıdır. Çünkü bu tarz seçimler ayakları olduğundan daha büyük ve kaba göstermektedir. Parmak kısmı oval olan sandaletler tercihen ilk sıralarda yer almalıdır. Böylece parmakların dışarıya taşması engellenmiş olur. Büyük numara bayan sandalet alacak kişiler mutlaka ortopedik ve kaliteli malzemeden yapılmış sandaletleri kullanmalıdırlar.

 

            Ayak numaraları büyük olduğundan alelade bir seçim ayak sağlığını olumsuz etkileyecektir. Özellikle yandan sıkan ve ayağa tam oturmayan sandaletler yürüyüş bozukluklarına hatta denge kayıplarına sebep olmaktadırlar. Büyük ayak numarasına sahip bayanların sandalet seçiminde dikkat etmesi gereken bir diğer husus parmak arası sandaletlerdir. Büyük ayakları hem sağlık açısından hem de görünüm açısından zorlayacak modellerdir. İlla parmak arası bir sandalet giyilecekse ayakla uyumuna dikkat edilmelidir.

 

 Büyük Numara Sandaletlerde Tercih Edilen Renkler

 

            Büyük numara bayan sandalet seçiminde sandaletin modeli kadar rengi de önem taşımaktadır. Örneğin sanıldığının aksine siyah sandaletler ayağı daha geniş göstermektedir. Ten rengini daha çok ortaya çıkartacağından ayaklara daha fazla dikkat çekilmesine neden olmaktadırlar. Büyük numara bayan sandalet alacak kişiler ten rengi ile daha uyum sağlayan renkleri tercih etmelidirler. Bu renkler toprak tonları olabilir.

 

            Kahverengi pudra rengi gibi renkler hem şık hem estetik bir görünüm yakalanmasını sağlayacaktır. Bununla beraber bej rengi yine doğru bir tercih olacaktır. Son dönemlerde özellikle bayan ayakkabılarda moda olan simli renklere ise temkinli yaklaşılmalıdır. Göze hoş gelen bu simli renkler ayakları olduğundan büyük gösterecektir. Özellikle büyük bantlı sandaletlerde gümüş dore gibi fazlaca dikkat çeken renkler kullanılmamalıdır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.