x
En İyi 38 Numara Erkek Ayakkabısı
26.06.2018

En İyi 38 Numara Erkek Ayakkabısı

İnsanların dış görünüşlerini etkileyen birçok faktör vardır. Bunlardan en etkili olanları ise saç tarzı, uyumlu kıyafet ve bunlara uygun şık bir ayakkabıdır. Bu şekilde bir giyim içinde iyi bir kombin kurmak çok önemlidir. Bunlardan bir tanesi tutarsız ya da kötü görünüme sahip olursa diğerlerinin ne derece güzel ve kaliteli olduğuna pek dikkat edilmez. Bir bütün olduğu zaman daha etkili olduğu bilinen bir gerçektir.

 

 Dış Görünüşte Ayakkabının Yeri

 

            Herkesin bildiği gerçeklerin başında ayakkabı uyumu ön sıralarda yer alır. Size en uygun ayakkabıyı bulmanız konusunda birçok fikir karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey uyum ve rahatlıktır. Rahat olması sizin için öncelik olarak belirlenmelidir. Uyumu dahil ettiğiniz rahat bir ayakkabı her anlamda sizin kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Gideceğiniz yerin nasıl bir yer olduğuna dair bilgi edindikten sonra oraya uygun ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Bu durum sizi bir adım ileri atacaktır. Her ne sebeple olursa olsun ziyaret edeceğiniz yerde kıyafetlerinize uygun ayakkabı giymeniz karşınızda bulunan insanların size bakış açısını da belirler.

 

 Doğru Ayakkabı Numarası

 

            Rahatlık ve uyum ayakkabıda oldukça önemli olduğu gerçeğinin yanı sıra ayağınıza tam oturacak bir ayakkabı almanızda önemlidir. Ayak numaranız sizin ayağınızı kavrama anlamında hassas bir konudur. 38 numara erkek ayakkabı giyen birisi iseniz ve ayakkabıyı bulmakta zorlanıyorsanız fitbas.com en iyi adresiniz olacaktır. Ayakkabı numaranız 38 ise acaba 39 da olur mu diye yanlış bir seçim yapmayınız. Yapacağınız seçim sizi etkileyecektir. Çok kaliteli bir ayakkabı aldınız ama ayağınıza olmuyor. Bu durum sizi her anlamda rahatsız edecektir. Duymuş olduğunuz rahatsızlık neticesinde sizde ona göre bir değişkenlik yaşayacağınız için sizi direkt olarak olumsuz etkileyecektir. Zor duruma düşmemek için bu seçimlere dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.