x
Erkekler İçin Büyük Numara Ayakkabı

Erkekler İçin Büyük Numara Ayakkabı

19 Nisan 2018

Ayakkabı, kıyafet kombinlerinizi tamamlarken son bir rötuş olan tamamlayıcı bir aksesuardır. Kadın ve erkek için bazen ayakkabı modellerinde numara bulma gibi sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle erkeklerin ayak numaraları kadınların ayak numaralarında daha büyük olduğu için bazı numaralara kadar sıkıntı yaşanmamaktadır. Ancak erkek ayakkabılarından da 45 numaradan sonra olan ayak numaraları için numara bulmak sıkıntı haline gelebilmektedir. Bu sıkıntının giderilmesi için fitbas.com sitesinde erkekler için bulunan büyük numara erkek ayakkabısı için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasın sizin zevk ve tercihlerinize göre uygun mevsim şartlarında uyum sağlayacak ayakkabı tercihinizi yapabilirsiniz.

 

 BÜYÜK AYAKKABILARDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖZELLİKLER

 

            Büyük ayakkabı modeli seçerken sitede bulunan birçok renk ve ayakkabı çeşidi arasından tercih yapabilirsiniz. Fitbas.com sitesinde sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek ve isteklerinize çok çabuk cevap verebilmek için kategori olarak ayrılmış seçenekleri kullanabilirsiniz. Mevsim değişikliklerine göre bot, çizme, sandalet, iskarpin ve spor ayakkabı çeşitleri arasında büyük numaralar 46-52 arasında bulunmaktadır. Ancak büyük ayakkabı modellerinde bilinmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bu püf noktalardan bazıları şunlardır;

 

 * Ayak numaranız ile vücut ağırlığınız orantılı olduğundan dolayı bütün yük ayaklarınıza bindiği için tabanı sağlam ve dayanıklı ayakkabılar almanız gerekmektedir.

 * Taban ile ayağınızın arasında bulunan bölge de astar bulunduğundan dolayı astarın da yumuşak ve sağlam malzemeden yapılması gerekmektedir. Bu saye de astarının parçalanmayacağından dolayı direkt olarak ayağınız tabana temas etmediğinden ayakkabılarınız daha uzun süreli kullanılmaktadır.

 * Ayakkabılarınızın yanlarından ve arkalarından açılma olmaması için kullanılan yapıştırıcıların kaliteli olması gerekmektedir.

 

 KALİTELİ VE UZUN KULLANIM İÇİN AYAKKABILARDA KULLANILMASI GEREKEN BAZI MADDE VE ÖZELLİKLER

 

            Erkekler için büyük numara ayakkabısı bulmak çok zor olduğundan dolayı kaliteli ve sağlam ayakkabı alarak uzun süreli kullanımınızı sağlamanın yanı sıra bu zorluğu en aza indirebilirsiniz. Bu yüzden de bazı malzemelerden yapılmış ayakkabıları tercih ederseniz sizler için daha kolay olacaktır. Bu malzemelerden bazıları şu şekildedir;

 

 * Ayaklarınızın terlememesi ve kokulardan rahatsız olmamanız için deri kullanımında mutlaka hakiki deri olmasına öncelik vermeniz gerekmektedir.

 * Düztabanlı bir ayakkabı almak yerine ayağınızın sağlığını düşünerek ortopedik ayakkabılar seçmeniz gerekmektedir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.