x
Erkekler İçin Büyük Numara Ayakkabılar
04.07.2018

Erkekler İçin Büyük Numara Ayakkabılar

Özellikle iş yerlerine giderken klasik ayakkabı çeşitleri günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. Haftanın en az beş ya da 6 günü boyunca sabahtan akşama kadar giyilen ayakkabı çeşitleri, özel kalıbı kapsamında herhangi bir zorluk çıkarmadan rahatlıkla giyme imkanı yanında getirmelidir. Tabii konu özellikle de büyük numara ayakkabı giyen erkekler olduğu zaman, durum çok daha detaylı bir şekilde incelenmeli ve buna göre ayakkabılar satın alınmalıdır. Tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan birbirinden değişik büyük numaraya sahip ayakkabı seçenekleri, fitbas.com sitesi bünyesinde güven içerisinde uygun fiyatlarla satın alınabilir. Kişisel tercihlere göre ve giyilecek olan yerlere bağlı kalınarak değişik renk ve modern kapsamındaki ayakkabılar keyifli bir şekilde sipariş verilebilir.

 

 Farklı seçenekler dahilinde erkekler için büyük numara ayakkabılar

 

            46 numaradan başlamak suretiyle 50 numaraya kadar çıkan büyük numara ayakkabılar adına, günümüzde artık erkekler için çok daha zengin bir seçenek kapsamında üretimler gerçekleştirilmektedir. Bütünüyle kaliteli bir deli kapsamında üretimleri gerçekleştirilen ve özel kalıbı sayesinde gün içerisinde rahatlıkla giyilebilen klasik ayakkabı çeşitleri, özellikle iş yerleri veya farklı davet ve organizasyon kapsamında büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda spor yaparken mutlaka rahat olmasına büyük bir özen gösterilen spor ayakkabı çeşitleri de yine bu numaralar dahilinde rahatlıkla artık elde edilebilmektedir. Büyük markalar dahilinde güven içerisinde tercih edebilecek olan birbirinden değişik ayakkabı çeşitleri, değişik tercihlere bağlı olarak seçim yapma şansımız da yanında getiriyor.

 

 Her yerde rahatlıkla giyilebilecek kaliteli ayakkabılar

 

            Klasik ayakkabı çeşitleri ile birlikte spor ayakkabıların yanı sıra aynı zamanda günlük olarak tercih edilebilecek şık ayakkabı seçenekleri de ön plana çıkıyor. Büyük ayaklara sahip olan ya da geniş taraklı ayakları olan uzun boylu kişiler adına, tamamen uzun saatlerce dışarıda dolaşılsa bile rahatsızlık hissetmeden rahat bir şekilde, bu ayakkabı çeşitleri satın alınabilir. Uygun fiyatlar dahilinde sağlam tabanları ve her kısmı deri kalitesi altında hazırlanmış ayakkabı seçenekleri ile birlikte aynı zamanda sandalet veya terlik modelleri de yine 46 numaradan başlamak suretiyle 50 numaraya kadar çıkan seçenekler dahilinde sipariş verilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.