x
Farklı Tercihler Altında Büyük Beden Ayakkabı
14.06.2018

Farklı Tercihler Altında Büyük Beden Ayakkabı

Özellikle geniş taraklı ayaklara sahip olan ve aynı zamanda ayak uzunluğu çok fazla olan erkek ve kadınlar için büyük beden ayakkabı çeşitleri oldukça önem arz etmektedir. Bütünüyle kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış ve ayakların iç kısmında baskı yapmayacak tasarım ile gerçekleştirilmiş modeller, uzun saatler dışarıda da dolaşılsa dahi hiçbir şekilde rahatsızlık hissettirmemelidir. Çünkü ayaklar genişledikçe ve uzun oldukça boy da aynı şekilde uzun olmakta ve bu da ayaklara büyük bir oranda baskı yapmasına sebep olmaktadır. O yüzden tercih edilen bir yapı altında tam da doğru numara eşliğinde istenilen kalıbın yakalanması büyük beden ayakkabılar için çok önemlidir. Yeni sezon kapsamında da birbirinden harika renk ve modellerle uyum sağlamış muhteşem ayakkabı çeşitleri büyük beden giyenler adına fitbas.com sitesi bünyesinde rahatlıkla sipariş verilebilir.

 

 Farklı seçenekler dahilinde büyük beden şık ayakkabılar

 

            Özellikle 41 ila 45 arasında değişen ayakkabılar genel olarak bayanlar adına büyük numara seçenekler dahilinde kabul edilir. Tabii bu ayaklara sahip olan hanımlar gün içerisinde dışarıda dolaşırken daha büyük bir zorluk yaşayabilirler. Günümüzdeyse bu zorluğun tamamen ortadan kaldırılması adına özel tasarımlar altında genel üretimden geçmiş tamamen deri kalitesi ile hazırlanmış seçenekler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde babet ya da günlük ayakkabılar ile birlikte Stiletto tarzı ayakkabılar da elde edilebilmektedir. Aynı zamanda kış ayları geldiği zaman bot ya da çizme seçenekleri de özellikle büyük beden ayaklar kapsamında geniş taraklı bir yapıya sahip olanlar için büyük bir rahatlık sağlar.

 

 Büyük bedenlerin rahatlıkla seçim yapabileceği ayakkabılar

 

            Özellikle son dönemlerde artık büyük beden ayaklara sahip kadın ve erkek herkes kolay bir şekilde arzu ettikleri numara dahilinde ayakkabılara sahip olabilmektedir. Erkekler için özellikle iş yerlerinde giderken klasik tarzı ayakkabılar ile birlikte, günlük olarak dışarı çıkarken veya spor yaparken önemli olan spor ayakkabılar da 46 numaradan başlamak suretiyle 50 numaraya kadar rahatlıkla bulunabilmektedir. Burada önemli olan ayakkabıların kalitesidir ve aynı zamanda farklı giysilerle gerçekleştireceği uyumun yanı sıra, şık bir görseli de yanında getirmesidir. Site üzerinden çok uygun fiyatlarla büyük beden ayakkabıları tercih etmek mümkündür.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.