x
Fitbas Neden Büyük Ayakkabı Üretiyor?
30.07.2018

Fitbas Neden Büyük Ayakkabı Üretiyor?

Ayakkabı mevsimlere ya da kıyafetlere göre değişebilen bir giysidir. Rahat bir tabanı olması, ayak bileğini iyi sarması bir ayakkabı için önemli unsurlar arasındadır. Bir ayakkabıda aranılan en önemli özellik ise ayağa uygun boyutlarda olmasıdır. Ayağı sıkan ya da ayağa büyük gelen ayakkabı muhteşem özellikler ile donatılmış olsa da kullanıcısını mutlu edemeyecektir. Büyük numara erkek ayakkabı ya da küçük numara erkek ayakkabı standart olarak nitelenen ayak numaralarının dışında yer alır.

 

            Fitbas bir süredir standardın dışında kalan ayak numaralarına göre üretim yapmaktadır. Üretim nedeni olarak ise bazı numaraların piyasadan hazır olarak temin edilemeyişidir. Özel tasarım ayakkabı diktirmek zorunda olan pek çok insan büyük paralar vererek ayakkabı sahibi olmakta iken Fitbas bu sıkıntılı sürece bir son vermiştir.

 

 Neden Standart Dışında Ayakkabı Üretim Yapılmaz?

 

            Sadece standart numara ayakkabı üretmek ticari kaygıdan kaynaklanmaktadır. Standardın dışında satış olmayacağını ya da yeteri kadar satış olmayacağını düşünen ayakkabı tedarikçileri kolay olanı yaparak klasik ayakkabı boyutlarında tasarım yaparak piyasaya sunum yapmaktadırlar. Fitbas ayakkabının lüks bir ihtiyaç olmadığını, dış etkenlerden korunmak için giyilmesi gereken temel ihtiyaç ürünleri arasında olduğunu bilir ve ona göre üretim yapar. Ayak numarasının büyük ya da küçük olması kişilerin kontrolünde olan bir durum değildir. Yıllardır ayak numarası standardın dışında ayağa sahip olanların yaşadığı mağduriyet firma sayesinde son bularak üst sınırlara ulaşan şıklık anlayışı ile herkes kadar şık olma hakkı elde etmişlerdir.

 

            Fiyat olarak her bütçeye hitap eden bu ürünler özel tasarım olarak üretilir. Hem kadın hem de erkek ayakkabı modellerinde renklerin, desenlerin ve her geçen gün değişen moda akımlarına uygun tasarımların ortaya çıkartılması firmanın müşterisine olan saygısından kaynaklanmaktadır. Firma bu alandaki açığın farkında olmasına rağmen bir ya da iki model üreterek o model üzerinden üretime devam edebilecekken bu durumun aksine pek çok modeli en az standart modeller kadar gösterişli, kullanışlı yapılarda üretebilmektedir. Bu durum standardın dışında ayakkabı kullananlar kadar standart ayak numarasına sahip olanlar tarafından da takdirle karşılanmaktadır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.