İade ve Değişim
  • İade ne şekilde yapılıyor ?

    Fitbas 'ta iade işlemi para iadesi ve hediye çeki olmak üzere iki şekilde yapılabilir. Para iadesi eğer alışveriş sitemizden kredi kartı ile yapılmış ise kredi kartınıza yapılır. Kapıda ödeme ve Havale/EFT ile yapılan alışverişlerin para iadesi müşterimizin tarafımıza bildirdiği IBAN adresine yapılır.

    Para iadelerinde ürün bedeli iade edilir, kargo bedeli ve kapıda ödeme bedeli kargo firması firmamıza herhangi bir geri ödeme yapmadığı için iade edilmez. Eğer yaptığınız alışverişlerde kampanya kapsamında kargo bedeli ve kapıda ödeme bedeli firmamız tarafındna ödendi ise tarafınıza yapılacak iadede bu bedeller ürün bedelinden düşülerek tarafınıza iade işlemi gerçekleştirilir. 

  • Değişimlerde kargoyu kim karşılar ?

    Değişim işlemlerinde kargo maliyetleri karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Ürünü tarafımıza gönderirken anlaşmalı kargo firmamız ile karşı ödemeli olarak gönderiniz, bizden size gönderilecek ürün de anlaşmalı kargomuz ile karşı ödemeli olarak gönderilecektir. Böylelikle biz gönderirken siz, siz gönderirken biz kargo ödemesi yapmış olacağız. Kargo gönderimleri anlaşmaşı kargomuz üzerinden yapılacağı için müşterilerimize minimum maliyet yansıyacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 9:30-19:30 Cumartesi 10:30-20:00 Pazar Kapalı İletişime Geç
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.