x
Kadınlar İçin Büyük Numara Ayakkabılar
18.06.2018

Kadınlar İçin Büyük Numara Ayakkabılar

Günümüzdeki zengin seçenek kapsamında artık tüm kadınlar kendi ayak numaraları dahilinde büyük bir bolluk altında farklı ayakkabı çeşitlerini elde etme şansını bulabilmektedir. Önceki senelere göre genel üretim altından geçerek moda uzmanlarının eşsiz tasarımları kapsamında, daha kaliteli şekilde hazırlanan büyük numara ayakkabı çeşitleri, 41 numaradan başlamak üzere 45 numaraya kadar uzun ve geniş ayaklara sahip olan kadınlara harika bir olanak sunmaktadır. Sağlam bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan birbirinden harika seçenekler kapsamındaki büyük numaralı ayakkabı çeşitleri, tüm kadınlara gitmeyi arzu ettikleri farklı yerlere katılırken giysilerini mükemmel bir kombin yaratacak çeşitleri seçme şansı verilmektedir.

 

 Kişisel tercihler kapsamında seçim yapılabilecek harika ayakkabılar

 

            Farklı yerlere giderken mutlaka değişik ayakkabılar istendiğinden dolayı kadınlar için bu durum çok büyük bir öneme sahiptir. Tabii büyük numara ayaklara sahip olan kadınlar adına ise bu durum çok daha güzel bir şekilde incelenerek ayakkabıların satın alınmasına sebep olmaktadır. Bu durumu tamamen tersine çeviren fitbas.com sitesi bünyesinden, artık birbirinden değişik ayakkabı seçenekleri çok uygun fiyatlar dahilinde keyifli bir şekilde sipariş verme şansı yakalanabilmektedir. Bunlar içerisinde günlük olarak yürüyüş ya da koşu ile birlikte dışarı çıkıp özgür bir şekilde dolaşmak adına spor ayakkabılar çok büyük bir öneme sahip olduğundan dolayı, farklı ve büyük numaralar dahilinde site birisinden güven içerisinde uygun fiyatlarla satın alma şansı elde edilebilir.

 

 Özel davet ve organizasyonlar için harika ayakkabılar

 

            En çok da farklı organizasyonlar ve özel davetler adına tercih edilecek olan birbirinden harika ayakkabı çeşitleri, kadınlar için çok daha büyük bir öneme sahiptir. Farklı elbiseler ile birlikte şık abiyelerin altına giyilecek platform yeni dolgu topuk ayakkabı çeşitleri, mutlaka ayakları rahat ettirecek kalitede tasarım ve kalıp altında hazırlanmış olmalıdır. Diğer yandan günlük olarak da seçebilecek ayakkabıların yanı sıra, sandalet ve terlik çeşitleri de yaz aylarında rahatlıkla giyme şansı büyük numaralı ayaklara sahip kadınlara sunulmaktadır. Bütçe dahilinde farklı ayakkabı çeşitlerinden birden fazla satın alınarak değişik zamanlarda giyme şansı çok uygun fiyatlar eşliğinde elde edilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.