x
Kalahari Alaska Büyük Numara Erkek Bot

Kalahari Alaska Büyük Numara Erkek Bot

27 Şubat 2018

     

        Büyük Numara Erkek Bot  

     Büyük beden ayak numaralarına sahip olan insanların yaşadığı sorunlardan en önemlisi, kendilerine uygun bir bot bulamamalarıdır. Piyasada, kendi ayak bedenlerine uygun olabilecek kadar büyük numara bulamamaları onları çoğunlukla ucuz ve kalitesiz ürünlere yönlendirmektedir. Bu ucuz ve kalitesiz ürünler, kullanıcının ayağında birçok fiziksel soruna yol açabilecek olmasının yanı sıra, çabuk yıpranır, kullanıcının bir bottan istediklerini ona sunamaz. Bu durumda olay, her yıl yeni bir bot satın almaya gelir. Bot satın alırken de, çoğunlukla zevkinize uymasa bile tercih etmek zorunda kaldığınız anlar olur. Çünkü beğendiğiniz botların ayaklarınıza uygun numarası yoktur.

      46 Numara Erkek Bot

     Kış günlerini yaşadığımız bu aylarda, bir insan için en önemli şeylerden birisi ayağının, kullandığı bot içinde rahat etmesidir. Bot seçerken uzun yıllar dayanabilecek olması, su geçirmemesi, sıcak tutması gibi özellikler çoğunlukla göz önünde bulundurulur. Buna uygun bir ayakkabı bulduğunuz zaman geriye tek bir nokta kalır, bu da ayakkabının ayak bedeninize uyan numarası olup olmadığıdır. Özellikle ayaklarınızın büyük olması sebebiyle, uygun bir ayakkabı seçme konusunda zorlanıyorsanız, size Kalahari marka ayakkabılar yardımcı olacak. Artık eskisi gibi, memnun kalmamanıza rağmen ayak bedeninizden dolayı giymek zorunda olduğunuz, çabuk yıpranan, suya karşı dayanıklı olmayan, sıcak tutmayan botlar yok. Bu alanda size, hem ayak bedeninize rahatça uyacak, hem de size bir botun verebileceği her şeyi veren botları üretiyoruz.

      47 Numara Erkek Bot

     Kalahari botlar, özellikle büyük ayakkabı bedenine sahip olanların tercih ettiği markadır. Bunun sebebi bu botların size tercih edeceğiniz her şeyi veriyor olmasının yanı sıra, ayak bedeninize uygun olmasıdır. Büyük numara erkek botlarında Kalahari size, 46-50 numara arası bot modellerini sunmaktadır. %100 deri olmakla birlikte, ürünlerin üretiminde 1. sınıf antibakteriyel astarlar kullanılmaktadır. Bu sayede bot içinde bakteri oluşumu tamamen engellenir ve size rahat bir kullanım sağlar. Tabanı sayesinde yürümenizi kolaylaştıracak olan bu botlar sayesinde, artık eskisi gibi ayağınızda bulunan botun verdiği rahatsızlığı çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Gün içindeki kullanımınızda deri olmasından ötürü rahat edeceksiniz, kalıpları sayesinde ayağınıza oldukça iyi oturacak bu botlar sayesinde artık ayağınızla ilgili sorunlar yaşamayacaksınız.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.