x
Klasik Ayakkabılarda 49 Numara
26.07.2018

Klasik Ayakkabılarda 49 Numara

Erkekler için büyük bir öneme sahip olan ve günümüzde birçok farklı yerde giyme şansı sunan klasik ayakkabı çeşitleri, özellikle 49 numara ayakkabı seçenekleri dahilinde günümüzde artık güven içerisinde temin edilebilmektedir. En çok birbirinden farklı sektör kapsamındaki iş yerleri adına takım kıyafetlerinin altına mutlaka tercih edilen klasik ayakkabılar, özellikle 49 numara ayağa sahip olanlar için çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü daha fazla ağırlığı taşıyarak ayakların rahat etmesini sağlayacak ayakkabılar giymesi gerekir. Eski dönemlerde bu durumlarda özel olarak tasarımlar gerçekleştirilerek daha yüksek miktarlarda fiyatlar ile ayakkabılar yaptırılmaktaydı. Şimdi ise çok daha zengin bir seçenek altında klasik ayakkabılar keyifle tercih edebilmektedir.

 

 Özel davet ve organizasyonların vazgeçilmez ayakkabıları klasik seçenekler

 

            Şık bir takım kıyafet ile birlikte ya da sportif bir takımın altına mutlaka koyu renkli hoş bir klasik ayakkabı tercih edilmektedir. Erkekler tarafından farklı davet ve organizasyonlar için büyük bir öneme sahip olan bu klasik ayakkabı çeşitleri, daha zengin bir hava katıyor. Bunun bilincinde olan moda uzmanları ve üretici firmalar ise yeni sezon kapsamında çok daha güzel renkler ve özel aksesuar ile desenler altında hazırlanmış klasik ayakkabıları piyasaya sunmuş durumdadır. En önemli kısımları arasında ise şüphesiz deri tasarımı altında hazırlanmış olmalarıdır. Bu şekilde özel kalıbı ile çok daha rahat bir kullanım imkanı sağlanırken aynı zamanda uzun yıllar sorunsuz şekilde giyme şansı da elde edilebilmektedir.

 

 Farklı tasarımlar ile keyifle seçim yapılabilecek 49 numara klasik ayakkabılar

 

            Özel iç kalıbı ve deri tasarımı ile hazırlanmış olan birbirinden farklı 49 numara klasik ayakkabı çeşitleri, erkeklerin takım kıyafetlerine ve aynı zamanda kendi kişisel özelliklerine bağlı olarak seçim yapma şansını sunuyor. Özellikle kahverengi ya da siyah renklerin değişik tonları ile birlikte bağcıklı ve bağcıksız tarzdaki kadife örnekler de fitbas.com sitesi üzerinde tüm erkekleri bekliyor. Uygun fiyatlar ve özel bir tasarım altında tasarımları gerçekleştirilmiş 49 numara kapsamındaki bu klasik ayakkabı modelleri, önceki zamanlara göre çok daha zengin bir fırsat kapsamında keyif ve kullanım imkanı yanında getiriyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.