x
Küçük Numara Ayakkabılarda Özel Tasarım
07.06.2018

Küçük Numara Ayakkabılarda Özel Tasarım

Günümüzde artık konforlu bir kullanım imkanı sağlayan, aynı zamanda ışık ve estetik bir izlenimi yanında getiren birbirinden değişik küçük numara ayakkabı çeşitleri, erkek ya da kadınlar adına keyifli bir şekilde tercih yapma imkanı elde edilebilmektedir. Bunlar kişisel tercihlere ve gidilecek yerlere göre seçim yapma imkanını da özel olarak sunmaktadır. Bunu sağlayan büyük markalar dahilindeki birbirinden farklı ayakkabı seçenekleri, tamamen deri kalitesi altında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak sağlamaktadır. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamandan büyük bir güven içerisinde tüm farklı modellerdeki ayakkabılar keyifli bir şekilde satın alınabilir. Üstelik bunu en iyi biçimde sağlayan fitbas.com sitesi tüm müşterilerine en zengin ayak numarası seçenekleri kapsamında imkan sağlamaktadır.

 

 Küçük numara ayakkabılar için özel tasarım

 

            Kadınlar açısından tercih edildiği zaman 33 ile 35 numara arasında erkekler içinse 35’te başlayıp 39 numaraya kadar çıkabilen küçük numara ayakkabılar, mutlaka özel bir tasarımı altında hazırlanmalıdır. Ayak tabanları ne kadar küçük olursa yürürken sorun o kadar büyük olduğundan dolayı, mutlaka tamamen özel bir işçilik altında titiz bir seçenek dahilinde ayakkabıların üretimleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Belki eski dönemlerde bu durum pek fazla gerçekleşmese de günümüzde artık üstelik birçok değişik marka ve model kapsamında bu ayakkabılar elde edebilmektedir. Bütünüyle deri kalitesi aldığında hazırlanmış ve özel kalıbı ile tüm ayakkabı numaraları kapsamında rahatlık sağlayan seçenekler, üstelik bütçe dahilinde çok uygun fiyatlar ile elde edilebilir.

 

 Mutlaka özel tasarım olmalıdır

 

            Erkek ya da kadın herkes farklı yaş kriterlerine bağlı olarak mutlaka küçük numaralı ayakkabıları tercih ettikleri zaman, özel ve tasarım şeklinde hazırlanıp hazırlanmadığına bakılması büyük bir önem arz etmektedir. Günümüzde artık büyük markalar bunu genel üretim altında hazırlarken, tamamen kaliteli kalıbı ve deri kalitesi sayesinde çok uzun saatler dışarıda durulsa dahi hiçbir rahatsızlık hissetmeme imkanı vermektedir. Kadınlar için topuklu ayakkabılar ya da babet seçenekleri ile birlikte botla ön plana çıkarken, aynı zamanda erkekler için klasik ayakkabılar ve yeni orta şekilde bot ile sandalet ve terlikler de küçük numaralar istenilen seçenekler dahilinde elde edilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.