x
Küçük Numara Bayan Ayakkabısı Nereden Bulunur ?

Küçük Numara Bayan Ayakkabısı Nereden Bulunur ?

10 Ağustos 2018

Kadınların giyim kuşama verdikleri önemin erkeklerden çok daha fazla olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Onlar için her şey birbiriyle uyum içinde olmalı. Giydikleri gömlekten eteğe, sürdükleri ruja kadar düşünülebilir. Bunlar içinde en önemlilerinden bir tanesi de hiç tartışmasız ayakkabılardır.

 

            Evet, kadınlar ayakkabılara aşırı düşkünler. Erkekler bir iki çift ayakkabıyla koca bir seneyi idare edebilirlerken kadınlar için bu durum biraz farklı. Her bir kıyafet için ayrı bir ayakkabı gereklidir onlara göre. Hatta yapılan araştırmaların gösterdiğine göre evli çiftlerin büyük çoğunluğunda kadınların ayakkabılarının dolapta kapladığı yer erkeklerin ayakkabılarının kapladığı yerin birkaç katı durumundaymış. Hal böyle olunca kadınlar için ayakkabı alışverişi de ayrı bir öneme sahip hale geliyor.

 

 Ayakkabı Alışverişi

 

             Kadınların bir türlü vazgeçemediği ayakkabı alışverişi birçok kadında saplantı düzeyine ulaşmış vaziyette.

 

            Kadınların birçoğu belli aralıklarla düzenli olarak ayakkabı alışverişi yapmaktadır. Fakat bu durum bazı kadınlar için hiç de kolay bir durum değil. Çünkü standart ayakkabı numaralarının altında ayak büyüklüğüne sahip bir çok kadın istediği gibi ayakkabı alışverişi yapamamaktan şikayet etmektedir.

 

            Birçok ayakkabı firması standart numaralarda ayakkabı modelleri üretip satmaktadır. Örneğin 33 numara bayan ayakkabı modeli satan bir dükkana rastlamak çok düşük bir olasılıktır. Küçük numara ayakkabı modeli satan işletmelerde de ne yazık ki modaya bu kadar düşkün kadınlar için istedikleri tarzda ve modellerde ayakkabı bulmak zor hale gelmektedir.

 

 Küçük Numara Bayan Ayakkabı Nereden Bulunur?

 

 Küçük ayaklara sahip bayanların ayakkabı konusunda başvurdukları yollardan bir tanesi de özel olarak ayakkabı diktirmek. Ancak günümüzde özel dikim ayakkabılar çok pahalıya mal edilmektedir. Küçük ayak numaralarına sahip bayanların başvurdukları bir diğer yol ise küçük numara ayakkabı satan internet siteleridir.

 

            Bu sitelerde aynı standart ayakkabı numaralarında olduğu gibi birçok model ve çeşitte ayakkabı bulmak mümkündür. Hanımlar bu siteler aracılığıyla hem bir çok ayakkabı modeline aynı anda bakma şansını elde ediyor hem de online sipariş vererek zahmete girmeden beğendiği ayakkabılar kapılarına kadar geliyor. Fitbas.com’da küçük numaralı ayakkabı arayan bayanlar için çok faydalı bir sitedir. Üstelik yaptığınız alışverişlerde kargo parası da ödemiyorsunuz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.