x
Küçük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri
23.07.2018

Küçük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkekler kadınlar kadar giyim ve ayakkabı düşkünü olmasa da bu konuda istisnalar da yok değil. Ayakkabılar günlük yaşamda büyük önem taşımaktadırlar. Çünkü kimi zaman uyuduğumuz zamandan çok daha fazlasında ayaklarımız ayakkabıların içinde oluyor. Bu durum ayakkabıları bir kez daha önemli bir hale getirmektedir. Her giydiği kıyafet için ayrı bir model ya da renk ayakkabı olması gereken erkekler olsa da erkeklerin çoğu ayakkabının rahat olması gerektiğini düşünmektedir. Ayakkabıların görünümden çok rahat olması kulağa çok daha mantıklı geliyor. Nitekim ayaklar onlara emanet.

 

 Ayakkabı Modası

 

            Günümüzde her şey de olduğu gibi moda sektöründe de o kadar hızlı bir ilerleme o kadar hızlı bir üretim bulunmakta ki. Bugün alınan bir ayakkabının modası birkaç ay sonra geçmiş olmaktadır. Hal böyle olunca ayakkabı düşkünleri için ayakkabı modasını yakından takip etmek ve sürekli olarak ayakkabı alışverişi yapmakta kaçınılmaz olmaktadır. Ayakkabıları ve alışverişi seven erkekler için problem olmayan bu konu küçük numara ayak ölçüsüne sahip erkekler için büyük bir problem olmaktadır.

 

 Küçük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri

 

            Erkek ayakkabı modelleri genelde ülkedeki erkeklerin ayak numarasına göre belirlenmiş standartlar da üretilip satılmaktadır. Bu durum ayak numarası küçük olan erkekler için büyük bir problem haline gelmektedir. Küçük ayak numarasına sahip erkekler küçük numara erkek ayakkabı modelleri bulma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Çok az firma küçük numaralı erkek ayakkabısı üretmekte, üretmiş olduklarının da model çeşitliliği bulunmamaktadır.

 

            Küçük numara erkek ayakkabısı modeli bulamayan erkekler çareyi kendi ayak numaralarına göre özel siparişler ayakkabı diktirmekte buluyorlar. Bu çözüm para yönünden sıkıntısı olmayanlar için iyi bir çözüm olsa da para sıkıntısı çekenler için pahalı bir yöntem. Bir diğer seçenekte fitbas.com gibi internet sitelerinde büyük, küçük her beden erkek ayakkabı modelleri bulabilecekleri internet siteleridir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.