x
Küçük Numara Erkek Ayakkabıları
22.05.2018

Küçük Numara Erkek Ayakkabıları

Hiç şüphesiz ki ayakları küçük olan erkekler kendilerine uygun ve beğendikleri ayakkabıları bulma noktasında pek çok sıkınıtı yaşamaktadırlar. Bu doğrultuda genellikle ya seçtikleri ayakkabılar içlerine sinmeyen modellerde veya da renklerde olurlar ya da tam tersi olarak seçmiş oldukları ayakkabılar içlerine tamamen siner fakat bu sefer de kendi ayaklarına uygun bir numarası bulunmaz. Çünkü genel olarak ayakkabı üreticileri erkek ayakkabılarını 39 ya da bilemediniz 40 numaradan başlayarak üretirler ve bu şekilde piyasaya ürünlerini sunarlar.

 

            Fakat tam olarak da bu noktada 38 numaraya sahip erkekler ayakkabı satın alma daha doğrusu istediği model ve renkteki ayakkabıyı satın alma noktasında çok büyük bir sorunla karşılaşmaktadırlar. Esasında her ne kadar piyasadaki genel erkek ayakkabı modellerinde 38 numara erkek ayakkabı modeli bulunmuyor olsa da 38 numara ayağa sahip erkekler azımsanmayacak kadar da çoktur.

 

 Fitbas.com Küçük Ayak Numaralı Erkeklerin Vazgeçilmez Noktası

 

            Küçük ayak numarasına sahip olan erkeklerin yaşamış oldukları zorluklardan ve istemiş oldukları modeldeki ayakkabıların bir türlü kendi ayak numarasına uygun şeklini bulamamasının vermiş olduğu zorluklardan yukarıda bahsetmiştik. İşte tam da bu bağlamda bu kişilerin yardımına fitbas.com adresi koşmaktadır. Tüm küçük numaralı ayağa sahip olan erkekler, bu adrese ulaşarak 38 numara da dahil olmak üzere kendilerine uygun ayakkabı modellerini rahatlıkla seçebilirler.

 

            Site içerisinde nubuk modellerden süet modellere antibakteriyel ayakkabı çeşitlerinden klasik ayakkabılara ve dahi spor ayakkabı çeşitlerinden hakiki deri ayakkabı çeşitlerine kadar sayısız pek çok model hem de küçük numaralarda cazip fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır. Eğer sizler de küçük numara ayağa sahip olmanın zorluklarını yaşıyor ve istediğiniz modellerde ayakkabıları kendinize uygun olacak şekilde bulamıyorsanız mutlaka ''fitbas.com'' adresini bir ziyaret etmelisiniz.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.