x
Küçük Numara Erkek Ayakkabısı
11.06.2018

Küçük Numara Erkek Ayakkabısı

Bazı erkeklerin ayak numaraları büyük olduğu gibi küçük de olabilir. Nasıl büyük numara ayakkabı bulmakta zorlanıyorsak, küçük numara erkek ayakkabısını da bulmakta zorlanırız. Piyasada zor bulunan küçük numara erkek ayakkabısı, kişinin isteğine göre özel tasarım olarak üretilir. Bu üretimi de her ayakkabı firması yapmaz. Erkekler, bayanlar gibi çeşit çeşit ayakkabıları olsun istemezler. Rahat, kaliteli, kullanışlı ve her şeyin altına uyum sağlayabilecekleri ayakkabıları olsun yeterlidir. Bu yüzden hem bütçelerine uygun hemde şık ve kaliteli olan ayakkabıları tercih ederler.

 

            Modaya pek fazla dikkat etmezler. Erkek ayakkabısı alırken seçim yapmak zordur. Uzun süre dayanıklı olması müşterinin ilk tercihidir. Hem dayanıklı olması, hem kaliteli olması, hem küçük numara erkek ayakkabısını bulmakta zorlananlar için fitbas.com sitesine bakarak istediğiniz renkte, kalitede, numarada ayakkabı bulabilirsiniz. Firma tamamen müşterinin memnuniyetini ve rahatlığını düşünerek üretim yapmıştır. Her tarz ayakkabıya, istenilen numara erkek ayakkabısına siteden bakıp, ürünü satın alabilirsiniz. Büyük ve küçük numara erkek ayakkabısı bulmakta zorlanan kişilerin zorluklarını az da olsun rahatlatmak için üretim yapan firma, piyasadaki diğer ayakkabı sitelerine göre daha fazla seçenekle müşterinin bulmakta zorlandığı ürünleri üreterek müşterilerine hizmetini sunuyor.

 

 RAMAZANA ÖZEL İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO İLE UYGUN FİYATA AYAKKABILAR

 

            Fiyat olarak baktığınız zaman, ayak sağlığına çok önem verdiğimiz için ayakkabıya verilen paraya değer. Hepimiz kaliteli ve rahat olsun parası önemli değil deriz. Ve piyasada çok fazla para verip de kaliteli ve sağlıklı olmayan ayakkabıları alarak sonradan pişmanlık duymuşuzdur. İşte fitbas.com da herkesin bütçesine uygun kaliteli ve sağlıklı büyük ve küçük numara ayakkabılar mevcuttur. Ramazana özel indirim ve ücretsiz kargo fırsatı ile ayağınıza kadar hizmetinizi sürdürmektedir. Üstelik ürünü beğenmediğiniz zaman 30 gün içerisinde değişim yapma hakkınız da mevcuttur.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.