x
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
28.09.2018

Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller

Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar. Son zamanlarda moda akımına ayak uydurmak isteyen kadınlar gerek giyim gerek ise tarzları konusunda ödün vermemekteler. Bu anlamda giyindikleri kıyafetin altına kullanacakları ayakkabılar da ayrıca önemli bir konudur. Çünkü giyindikleri kıyafetlerinin altına kıyafetleriyle uyumlu bir ayakkabı seçimi çok önemlidir. Gerek tarzı anlamında gerek ise ayakkabının rahatlığı bakımından bu ayakkabı seçimi çok önemlidir.

 

             Pek çok farklı modelde üretilen ayakkabılar kadınların beğenisine göre hem mağaza raflarında hem de İnternet sitelerinde kadınların beğenisine sunulmuştur. Göze güzel gelmesinin yanı sıra ayakkabının rahatlığı da çok önemlidir. Ancak bazı durumlarda ayakkabının rahatlığından çok ayağa uyumu ya da giyilen kıyafete uygunluğu ön plana çıkıyor. Kadınlar için estetik kimi zaman rahatlıktan daha ön planda geliyor. Çünkü sosyal çevrelerinde göze hitap eden giyim tarzı insanlar karşısında ilk izlenim bakımından önemli bir durumdur.

 

 Küçük Numara Kadın Ayakkabı

 

 Her insanın vücut ölçüleri aynı değildir. Örneğin bir voleybolcu ile hayatında hiç spor yapmamış birinin vücut ölçüleri tabi ki aynı değildir. Bu durum gerek genetik gerek ise spordan dolayı kaynaklanmaktadır. Bu anlamda kadınlar için önemli olan giyim konusu ayakkabı bakımından da çok detaylı bir konudur. Hem küçük model ayakkabılarda hem de büyük model ayakkabılarda herkes istediği ayakkabı tarzını bazen bulamıyor. Bu da giyilen kıyafete en uygun ayakkabıyı seçmekte biraz sıkıntı yaratabiliyor.

 

            Çünkü her kıyafete her ayakkabı uygun olmuyor. İşte bu durumda küçük numara kadın ayakkabı bulmak konusunda artık pek çok site ve mağaza kadınların yardımına koşuyor. Durum böyle olunca da daha küçük ölçülere sahip kadın tüketiciler ayakkabı bulma konusunda artık sıkıntı çekmiyor. Her tarzda ve her modelde üretilen ayakkabılar giyilen kıyafete uygunluk açısından kadınların elini de güçlendiriyor. Her kadın isteğine uygun ayakkabıyı ve kendi ayaklarına uygun ayakkabıyı bulmakta artık zorluk çekmiyor. Her kesimden kadına hitap eden bu ayakkabı modelleri fiyatları bakımından da yüz güldürüyor.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.