x
Loggalin Büyük Numara Bayan Bot Modoelleri
02.03.2018

Loggalin Büyük Numara Bayan Bot Modoelleri

Büyük Numara Bayan Bot Modelleri

Büyük numara bayan bot denilince akla ilk gelen markalardan biri olan loggalin markası özellikle 41 numara bayan bot arayanların gözdesi konumundadır. 42 numara bayna bot giyenler ise en az 43 numara bayan bot arayan kişiler kadar Loggalin markasını tercih eden kadınlarıın arasında yer alırlar. Loggalin markası 41-42-43 numara bot giyenlern yanı sıra 44 numara bayan bot giyenleri de düşünerek modellerini ona göre üretmektedir.

Küçük Numara Bayan Bot

  Kış aylarında soğuk havanın etkisiyle birlikte giymeyi özellikle tercih ettiğimiz botların gün içinde bizi ve ayaklarımızı oldukça rahat tutması gerekmektedir ki, bir botta aranan en önemli özellik budur. Buna ek olarak, su geçirmemesi, ayağı sıcak tutması, tabanının tutucu olması, uzun ömürlü olması en önemli özelliklerden birisidir.

Bunların hepsi tamam olduktan sonra geriye kalan tek şey ayak bedeninize uygun olan botu almak olur. Ama eğer standart numaraların dışında büyük ya da küçük beden ayaklara sahipseniz, siz de bot bulma konusunda oldukça zorlanıyorsunuz demektir. Ayağınıza uyan kaliteli bir bot bulamadığınız için, kışın ayaklarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar artmakta, her yıl yıpranan botunuzu yenilemek zorunda kalmaktasınız. Kimi zaman ise bir kadın olarak, erkekler için üretilmiş botları tercih etmek zorunda kalabilirsiniz.

Loggalin olarak küçük numara bayan ayakkabı arayanların en çok tercih ettiği markalardan biri olamanın gururunu yaşarken 33 numara bayan bot giyen ve 34 numara bayan bot giyen müşterilerimize bir teşekkürü borç bilmek suretiyle 35 numara bayan bot giyenleri de unutmadığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Ayağınıza uyan bir bot bulduğunuz zaman da, bunun size yeterince konfor veremeyeceğinizi fark eder, aradıklarınızı sahip olduğunuz kalitesiz botta bulamazsınız. Buna engel olmak için, Loggalin marka botlar sizi kurtarmaya geliyor.

  Ayağınız için en iyisi olan bu botlar, büyük ve küçük beden numaraları sayesinde sizi çok büyük bir dertten kurtarıyor. Artık büyük numara bayan bot bulamadığınız için üzülmenizi gerek yok. Loggalin marka botlar, size kaliteli bir botla birlikte ayağınıza uygun numarayı da sunuyor; 41-42-43-44 numaraları bulunmaktadır.Bu numaralara Loggalin marka ayakkabılarda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Eğer büyük değil de küçük numara ayak bedeninden dolayı muzdaripseniz Loggalin sizin için de küçük numaralar sunuyor; 33-34-35 bu numaraları vardır.Bu küçük numara bayan botlarla birlikte artık eskisi gibi rahatsız botlarla mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü kalıplarıyla birlikte, ayağınıza tam oturacağınıza emin olabilirsiniz.

  Loggalin marka botlar %100 hakiki deriden üretilmiş olmakla birlikte, astarları da %100 hakiki deridir. Sizin için en kalitelisini sunan bu botlar, zevkinize uygun olacak farklı renklere de sahiptir. Tercihinize göre botlarınızın düz ya da bağcıklı olmasını isteyebilirsiniz. Bunun için de uygun botlar vardır. Deri olmasından dolayı da ayağınızı sıkmayacak, size gün içinde oldukça rahat bir kullanım sunacaktır.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.