x
Memnuniyete Yatırım Yapan Firma

Memnuniyete Yatırım Yapan Firma

02 Temmuz 2018

Erkek ayakkabılarında şıklığın ve kalitenin önemi büyüktür. Ayakkabı sadece giyinme ihtiyacını karşılamamalıdır. Kişilere katması gereken büyük artılar vardır. Eğer bir ayakkabı insanlara farklı bir his ve özgüven veremiyor ise tasarım, doku ya da kalite bakımından yeterli olmayabilir. Bu anlamda Fitbas.com ürünlerinde şıklığı ve kaliteyi ön planda tutarken rahatlığa da aynı ölçüde önem verir. Tasarımlarında her numaraya ver veren platformda 47 numara ayakkabı bulmak da mümkündür 38 numara ayakkabı bulmak da. Bu nedenle ayakkabının nereden alındığı da bu anlamda önemlidir.

 

            Fitbas.com büyük ya da küçük numara demeden kadın ya da erkek demeden ayakkabıların birçok modelini tasarlar ve sunar. Bir kaç modelin yeterli olduğunu düşünüp klasik numaralara yatırım yapmaz. Fitbas.com düşünce yapısı olarak büyüklük ya da küçüklük olarak değil duruma memnuniyet olarak bakar. Bu nedenle tasarımlarında standart ayak numarası kadar büyük ve küçük ayak numaraları da vardır. Ayakkabı bulmanın bir sıkıntı olmadığını gösteren bu alan yıllardır ayakkabı almanın ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu düşünenlere ayakkabı almanın keyfi ile tanıştırıyor.

 

 Kolay Kullanım İmkanı Veren Site

 

            Modellerin her türlü tarz ile uyum sağlaması amacı ile tasarlanan modellerde günlük ayakkabılar, rugan ayakkabılar, deri ayakkabılar, klasik ayakkabılar gibi birçok çeşit kullanıcısını beklemektedir. Site 24 saat boyunca herhangi bir performans eksilmesi olmadan müşterilerine hizmet verir. Whatsapp destek hattı vardır bu nedenle arzu edenler bu kanal üzerinden de akıllarına takılan konularda birebir destek alabilirler. Renk, numara, fiyat ve marka filtreleme alanları vardır. Kalabalık ayakkabı grubu içerisinden daha hızlı bir şekilde seçim yapmak isteyenlere hizmet veren bu alan herhangi bir seçim yapılmadığında tüm modelleri müşteriye sunar.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.