x
Memnuniyete Yatırım Yapan Firma
02.07.2018

Memnuniyete Yatırım Yapan Firma

Erkek ayakkabılarında şıklığın ve kalitenin önemi büyüktür. Ayakkabı sadece giyinme ihtiyacını karşılamamalıdır. Kişilere katması gereken büyük artılar vardır. Eğer bir ayakkabı insanlara farklı bir his ve özgüven veremiyor ise tasarım, doku ya da kalite bakımından yeterli olmayabilir. Bu anlamda Fitbas.com ürünlerinde şıklığı ve kaliteyi ön planda tutarken rahatlığa da aynı ölçüde önem verir. Tasarımlarında her numaraya ver veren platformda 47 numara ayakkabı bulmak da mümkündür 38 numara ayakkabı bulmak da. Bu nedenle ayakkabının nereden alındığı da bu anlamda önemlidir.

 

            Fitbas.com büyük ya da küçük numara demeden kadın ya da erkek demeden ayakkabıların birçok modelini tasarlar ve sunar. Bir kaç modelin yeterli olduğunu düşünüp klasik numaralara yatırım yapmaz. Fitbas.com düşünce yapısı olarak büyüklük ya da küçüklük olarak değil duruma memnuniyet olarak bakar. Bu nedenle tasarımlarında standart ayak numarası kadar büyük ve küçük ayak numaraları da vardır. Ayakkabı bulmanın bir sıkıntı olmadığını gösteren bu alan yıllardır ayakkabı almanın ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu düşünenlere ayakkabı almanın keyfi ile tanıştırıyor.

 

 Kolay Kullanım İmkanı Veren Site

 

            Modellerin her türlü tarz ile uyum sağlaması amacı ile tasarlanan modellerde günlük ayakkabılar, rugan ayakkabılar, deri ayakkabılar, klasik ayakkabılar gibi birçok çeşit kullanıcısını beklemektedir. Site 24 saat boyunca herhangi bir performans eksilmesi olmadan müşterilerine hizmet verir. Whatsapp destek hattı vardır bu nedenle arzu edenler bu kanal üzerinden de akıllarına takılan konularda birebir destek alabilirler. Renk, numara, fiyat ve marka filtreleme alanları vardır. Kalabalık ayakkabı grubu içerisinden daha hızlı bir şekilde seçim yapmak isteyenlere hizmet veren bu alan herhangi bir seçim yapılmadığında tüm modelleri müşteriye sunar.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.