x
Organizasyon Ve Davetler İçin Küçük Numara Ayakkabılar
14.04.2018

Organizasyon Ve Davetler İçin Küçük Numara Ayakkabılar

Özellikle hanımlar için birçok farklı organizasyon ve davete giderken giyilecek bir elbise kadar ayakkabının önemi oldukça büyüktür. Bu bağlamda hem uzun bir süre bulunulan mekanda ayağın rahat etmesi hem de görsel açıdan şıklık yaratması ön planda olur. Fakat özellikle küçük numara ayakkabı giyen hanımlar için bu durum çoğu zaman zor bir hale gelebilmektedir. Hem istenilen şıklıkta estetik tarzda hem de küçük numaralar olacak şekilde bir ayakkabı bulmak oldukça zor bir durum haline gelebilmektedir. Ancak bu durum eski zamanlarda öyleydi. Günümüzde ise artık farklı marka ve modeller dahilinde çok küçük ayaklara sahip özel numaralar hanımlar için yine özel bir tasarım altında hazırlanmaktadır.

 

 Farklı organizasyon ve davetler için şık ayakkabılar

 

            Özellikle de tarz bir giysinin altına mutlaka dikkat çekici ve topuklu ayakkabı modelleri tercih etmektedir. Bu kapsamda dolgu topuk ya da platform topuk seçeneği kapsamında kişisel renklere göre bir seçim yapma şansı elde edebilmektedir. Tabi sadece bu topuk örnekleri değil, aynı zamanda bot ya da çizme gibi seçimlerde yine rahatlıkla günümüzde artık gerçekleştirilebilmektedir. Tamamen kaliteli bir malzeme altında ve büyük markalar dahilinde üretimleri gerçekleştirilerek piyasaya sunulan ayakkabı seçenekleri içerisinde, kadınlar kendi zevklerine ve küçük ayaklarına uygun şekilde bulma şansını elde edebilirler. Özellikle stiletto tarzda karizmatik ve estetik bir izlenimi uyandıran seçeneklerde yine keyifli bir şekilde tercih etme imkanı sunmaktadır.

 

 Farklı seçenekler altında özel geceler için ayakkabı çeşitleri

 

            Küçük numaralı ayakkabı seçenekleri hanımlar için çoğu zaman büyük bir zorluk haline gelebilmektedir. Özellikle de bu konuda seçici davranarak farklı davet ve organizasyonlar için bir ayakkabı tercih yapıldığı zaman ayakları küçük olan hanımlar bu konuda arzu ettikleri bir örneği ayakkabı modelini bulamazlar. Bu yüzden tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan yeni sezon farklı ayakkabı çeşitleri içerisinde küçük numaralı ayakkabılar da rahatlıkla elde edebilmektedir. Üstelik sadece özel geceler adına değil aynı, ayrıca herhangi bir yere giderken de giyilebilecek rahat babet veya hatta terlik ve sandalet gibi örnekleri de yine bulunabilmektedir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.