x
Rahatlıkla Elde Edilebilecek Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
08.05.2018

Rahatlıkla Elde Edilebilecek Büyük Numara Erkek Ayakkabılar

Günümüzde büyük numara erkek ayakkabı dendiği zaman bu durum genel olarak 46 numaradan başlamaktadır. Bunlar içerisinde 46 ile birlikte 47 ve 48’in yanı sıra 49, 50 numaralar da yer almaktadır. Tabi bunları normalden küçük ayakkabı numaraları kapsamındaki gibi seçim yaparak dışarıda rahatça alışveriş gerçekleştirmek pek de mümkün değildir. Diğerlerine göre daha az bir seçim sunulduğundan dolayı uzun boylu ve geniş taraklı ayaklara sahip erkekler bu konuda büyük bir rahatsızlık çeker. Bu da istedikleri herhangi bir model kapsamında seçim yapma şansını ellerinden alırken, sadece onlara sunulan seçenekleri satın almalarına sebep olabilmektedir. Fakat günümüzde ise artık buna internet üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapmak mümkündür.

 

 Değişik modeller altında birbirinden şık büyük numara erkek ayakkabı çeşitleri

 

            Bu konuda en büyük sıkıntı genel olarak klasik ayakkabı seçeneklerinde yer almaktadır. Çünkü erkekle iş yerlerine giderken bu tür ayakkabılar daha çok tercih ettiklerinden dolayı, büyük sıkıntıları düşünmektedirler. Hatta sırf bu nedenden dolayı birçok erkek elindeki ayakkabılara çok iyi bakıp uzun süre giymeye çalışırdı. Ancak bu durumun tamamen tersine çevirmesine olanak sağlayan Fitbas Sitesi bünyesinde tüm erkekler arzu ettikleri farklı seçenekler dahilindeki ayakkabıları keyifle satın alma şansını elde edebilmektedir. Tabii bunlar içerisinde sadece klasik değil, aynı zamanda spor tarzı ayakkabılar eşliğinde de hem spor yaparken hem de dışarıda farklı giysilerle dolaşmak için seçim yapma hakkı zengin bir fırsat kapsamında sunulmuş durumdadır.

 

 Çok uygun fiyatlarla büyük numara erkek ayakkabı çeşitleri

 

            Bunlar içerisinde klasik ayakkabı spor tarzının yanı sıra ayrıca terlik veya sandalet ile birlikte, özellikle kış ayları için tamamen deri kalitesi altında güvenle giyilebilecek botlar da ön plana çıkmaktadır. Diğer yandan bu ayakkabılar değerlendirilirken, deri kalitesi tasarımı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olduğundan dolayı, erkekler hem özellik kalıbı sayesinde hiçbir rahatsızlık etmeden giyme şansını bulurken, ayrıca uzun yılda yıllar da rahatlıkla kullanabilir. Tüm bunların ötesinde de çok uygun fiyatlar kapsamında elde edilecek olan bu ayakkabılar içerisinden birden fazla seçenek satın alarak değişik zamanlarda keyifli giyilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.