x
Rengarenk Stilettolar İle Havanızı Koruyun

Rengarenk Stilettolar İle Havanızı Koruyun

17 Nisan 2018

Kadınların hassas noktası olan topuklu ayakkabı kimi zaman takıntı haline gelen ve ihtiyaçtan çok daha fazlasına sahiplenme isteği gibi durumlar kadınların ayakkabı tutkusunu gösteren büyük ayrıntılardır. Bu durumlar hemen her kadın da olmasa da büyük çoğunluk tarafından aşina olunan hislerdir. Kadınların erkeklerin ayakkabılarına bakarak partner olup olamayacaklarını anladıkları konusunda yapılmış olan araştırmalar ve istatistikler göz önüne alınırsa durumun çok daha fazlası olduğu daha kolay anlaşılabilecektir.

 

            Özellikle stiletto kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Ne var ki çok büyük numara ayakkabılarda olduğu gibi 36 numaradan başlayan topuklu ayakkabı modelleri arasında 35 numara bulmak kimi zamanlarda imkansıza yakın bir ihtimal olarak ifade edilir. 35 numara çocuk grubu ayakkabısı olduğu için topuklu olarak üretilmemektedir. Yalnız göz ardı edilen bir gerçek vardır ki bu da 36 numaradan daha küçük ayak numarası olan kadınlar için bir alternatif bulunmaması. Bu durum fitbas.com ile aşılarak kadınların 35 numara stiletto da dahil tüm ayakkabı grubundan rahatça faydalanması sağlanmıştır.

 

 Duyarlı Yaklaşım İle Ticaret

 

            Bu güne kadar üretilen topuklu ayakkabı modellerinin arasında en şık, en kadınsı ve en zarif olan model kuşkusuz stilettodur. Bu sebeple küçük numara ayakkabı giyen kadınlar için bu modeli bulamamak büyük kayıp olurdu. Tüm bu detayların düşünülmesi ve bu hizmet verilirken özel bir ücret alınmaması oldukça şık bir davranıştır. fitbas.com bu alanda iddialı bir yerde bulunmaktadır. Özel numaralar için sunduğu ayakkabılar kadar sunduğu modellerin çeşitliliği ile de rekabet edecek güçte başka bir platform olmadığını göstermektedir. Özellikle topuklu ayakkabı grubunda stilettolarda her rengi bulmak mümkündür. Gerçek bir firma seçim yapma imkanı yaratır.

 

            Tek renk ya da tek modelin bir dayatma olduğunun bilincinde olan firma nazik bir yaklaşım ile tüm modellerin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamıştır. İşte bu sebeple stiletto renkleri arasında neon sarıdan, fıstık yeşiline kadar tüm renklere yer verilmiştir. Üstelik ürün satın almak oldukça kolaydır. Verilen sipariş sonrasında kargonun ürünleri adrese getirmesi beklenir. Bu aşamalarda kargo takibini de site üzerinden yapmak mümkündür.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.