x
Rengarenk Stilettolar İle Havanızı Koruyun
17.04.2018

Rengarenk Stilettolar İle Havanızı Koruyun

Kadınların hassas noktası olan topuklu ayakkabı kimi zaman takıntı haline gelen ve ihtiyaçtan çok daha fazlasına sahiplenme isteği gibi durumlar kadınların ayakkabı tutkusunu gösteren büyük ayrıntılardır. Bu durumlar hemen her kadın da olmasa da büyük çoğunluk tarafından aşina olunan hislerdir. Kadınların erkeklerin ayakkabılarına bakarak partner olup olamayacaklarını anladıkları konusunda yapılmış olan araştırmalar ve istatistikler göz önüne alınırsa durumun çok daha fazlası olduğu daha kolay anlaşılabilecektir.

 

            Özellikle stiletto kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Ne var ki çok büyük numara ayakkabılarda olduğu gibi 36 numaradan başlayan topuklu ayakkabı modelleri arasında 35 numara bulmak kimi zamanlarda imkansıza yakın bir ihtimal olarak ifade edilir. 35 numara çocuk grubu ayakkabısı olduğu için topuklu olarak üretilmemektedir. Yalnız göz ardı edilen bir gerçek vardır ki bu da 36 numaradan daha küçük ayak numarası olan kadınlar için bir alternatif bulunmaması. Bu durum fitbas.com ile aşılarak kadınların 35 numara stiletto da dahil tüm ayakkabı grubundan rahatça faydalanması sağlanmıştır.

 

 Duyarlı Yaklaşım İle Ticaret

 

            Bu güne kadar üretilen topuklu ayakkabı modellerinin arasında en şık, en kadınsı ve en zarif olan model kuşkusuz stilettodur. Bu sebeple küçük numara ayakkabı giyen kadınlar için bu modeli bulamamak büyük kayıp olurdu. Tüm bu detayların düşünülmesi ve bu hizmet verilirken özel bir ücret alınmaması oldukça şık bir davranıştır. fitbas.com bu alanda iddialı bir yerde bulunmaktadır. Özel numaralar için sunduğu ayakkabılar kadar sunduğu modellerin çeşitliliği ile de rekabet edecek güçte başka bir platform olmadığını göstermektedir. Özellikle topuklu ayakkabı grubunda stilettolarda her rengi bulmak mümkündür. Gerçek bir firma seçim yapma imkanı yaratır.

 

            Tek renk ya da tek modelin bir dayatma olduğunun bilincinde olan firma nazik bir yaklaşım ile tüm modellerin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamıştır. İşte bu sebeple stiletto renkleri arasında neon sarıdan, fıstık yeşiline kadar tüm renklere yer verilmiştir. Üstelik ürün satın almak oldukça kolaydır. Verilen sipariş sonrasında kargonun ürünleri adrese getirmesi beklenir. Bu aşamalarda kargo takibini de site üzerinden yapmak mümkündür.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.