x
Sağlam Adımların Mekanı: Fitbas.com
09.05.2018

Sağlam Adımların Mekanı: Fitbas.com

Büyük boy ayakkabı modelleri bulmak çoğu zaman çok zaman kaybettiren bir durumdur. Bu zaman kayıplarının önüne geçmek için tasarlanan fitbas.com erkek ve bayan ayakkabısı olmak üzere hem küçük boy hem de büyük ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine online olarak sunar. Bu sunum herhangi bir sunum değildir. Ayakkabılar oldukça kaliteli olup tüm ayrıntıları tek tek kontrol edilerek defalarca uygunluk testlerinden geçirilerek tasarlanmışlardır.

 

Büyük ve Küçük Ayakkabı Üretimi

            47 numara ayakkabı modelleri arasında yer alan hazır taban % 100 deri ayakkabı modeli kahve renge sahiptir. Ayakkabının bileğe yakın kısımları kıvrımlıdır ve ön kısmı lastik kenarlar sayesinde daha rahat bir giyme imkanı sunduğu gibi esneklik bakımından ayağı sıkmaz. Tabanın yüksek olması dolayısı ile parmak ve topuk arasının yükseklik mesafesinin farklı olması ayağı yormayan bir unsurdur. Ayakkabının dişli ve oyuntulu taban yapısı sayesinde yeri kavrar ve kaymaları önler. Hem yürüyüş esnasında hem de günlük yaşamda rahatlıkla tercih edilebilir. Arzu eden kullanıcılar aynı rengin siyahını da tercih edebilirler.

 

 Tasarımlardaki İnce Detaylar

 

            47 numara olarak sunulan ayakkabı modelleri arasında yer alan bir diğer tasarım ise yer yer süet yer yer de deri kullanımının hakim olduğu bordoya yakın bir renk ile hazırlanmış olan bir modeldir. Bu modelde burun yukarı kalkık konumdadır ki tamamen ayak konforunun ihtiyacı olan bir duruştur bu. Topuk kısmı ise hafif bir yükselti ile özel taban tarafından orta kısımından daha havadadır. Model bağcıklı olarak kullanıma sunulmuştur. Ayakkabının farklı parçalardan oluşmuş alanlarında yer alan dikiş izleri de parlak iplik ile dikildiği için kendisini gösterir tarzdadır. Bu ayrıntılar klasik olarak tasarlanan ayakkabıya hareket katmıştır. Ayakkabının orta klasiklikte, spora yakın bir tarz ile de giyilmesi mümkündür.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.