x
Sağlam Adımların Mekanı: Fitbas.com

Sağlam Adımların Mekanı: Fitbas.com

09 Mayıs 2018

Büyük boy ayakkabı modelleri bulmak çoğu zaman çok zaman kaybettiren bir durumdur. Bu zaman kayıplarının önüne geçmek için tasarlanan fitbas.com erkek ve bayan ayakkabısı olmak üzere hem küçük boy hem de büyük ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine online olarak sunar. Bu sunum herhangi bir sunum değildir. Ayakkabılar oldukça kaliteli olup tüm ayrıntıları tek tek kontrol edilerek defalarca uygunluk testlerinden geçirilerek tasarlanmışlardır.

 

Büyük ve Küçük Ayakkabı Üretimi

            47 numara ayakkabı modelleri arasında yer alan hazır taban % 100 deri ayakkabı modeli kahve renge sahiptir. Ayakkabının bileğe yakın kısımları kıvrımlıdır ve ön kısmı lastik kenarlar sayesinde daha rahat bir giyme imkanı sunduğu gibi esneklik bakımından ayağı sıkmaz. Tabanın yüksek olması dolayısı ile parmak ve topuk arasının yükseklik mesafesinin farklı olması ayağı yormayan bir unsurdur. Ayakkabının dişli ve oyuntulu taban yapısı sayesinde yeri kavrar ve kaymaları önler. Hem yürüyüş esnasında hem de günlük yaşamda rahatlıkla tercih edilebilir. Arzu eden kullanıcılar aynı rengin siyahını da tercih edebilirler.

 

 Tasarımlardaki İnce Detaylar

 

            47 numara olarak sunulan ayakkabı modelleri arasında yer alan bir diğer tasarım ise yer yer süet yer yer de deri kullanımının hakim olduğu bordoya yakın bir renk ile hazırlanmış olan bir modeldir. Bu modelde burun yukarı kalkık konumdadır ki tamamen ayak konforunun ihtiyacı olan bir duruştur bu. Topuk kısmı ise hafif bir yükselti ile özel taban tarafından orta kısımından daha havadadır. Model bağcıklı olarak kullanıma sunulmuştur. Ayakkabının farklı parçalardan oluşmuş alanlarında yer alan dikiş izleri de parlak iplik ile dikildiği için kendisini gösterir tarzdadır. Bu ayrıntılar klasik olarak tasarlanan ayakkabıya hareket katmıştır. Ayakkabının orta klasiklikte, spora yakın bir tarz ile de giyilmesi mümkündür.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.