x
Stiletto Her Kadının Olmazsa Olmazı
28.02.2018

Stiletto Her Kadının Olmazsa Olmazı

 

    Stiletto birçok kadın için, özel gecelerin vazgeçilmezi olarak, ayakkabı dolaplarında mutlaka yer alıyor. Kıyafetinize en uygun olabilecek ama asla kıyafetinizden daha fazla öne çıkmayacak olan stilettolar, çoğunlukla kadınların tercih ettikleri ilk topuklu ayakkabı oluyor. Sadeliğin ve şıklığın tanımı olan stilettolar, özellikle son yıllarda revaçta. Bu kadar talep edilmesi sebebi ise, gösterişli olmasının yanı sıra abartılı değil, sade olmasıyla birlikte şık. Ayrıca, çok fazla çeşide sahip olan stilettolar, mutlaka kadınların zevkine uyum sağlayabiliyor. İstediğiniz her modelini, rengini, desenini ve yüksekliğini bulabileceğiniz stilettoların bu kadar talep görme sebebi, diğer topuklu ayakkabılar göre modelleriyle çok daha fazla öne çıkması.

Büyük Numara Stiletto 

Birçok kadın kendisine uygun stilettoyu rahatça bulabilirken, birçok kadın da ayakkabı bedeninden dolayı beğendikleri modellerden vazgeçip, zevklerine değil sadece ayak bedenlerini uyan ayakkabıları tercih etme mecburiyetinde kalıyorlar. Loggalim marka stilettolar, her kadını düşünerek hem küçük numara stilettoları, hem de büyük numara stilettoları sizlere sunmaktadır. Eğer çok küçük ayaklara sahipseniz ve piyasadaki standart ayakkabı numaraları sizin için uygun değilse, aradığınız ayakkabıyı Loggalim’de bulabilirsiniz. Küçük bedenli ayaklar için Logallim sizlere üç numara sunuyor; 33-34-35. Ayaklarınız çok büyükse ve gerçekten hiçbir yerde size uygun ayakkabı numarasını istediğiniz modelde bulamıyorsanız, Loggalim büyük beden ayakları için de dört numara sunuyor; 41-42-43-44.

     Bununla birlikte artık siz de istediğiniz kıyafetinize uygun stilettoyu alıp, özgürce giyinebileceksiniz. Kıyafetinize uymama derdi, ayağınızın uzun bir süre rahatsız kalma sorunu artık olmayacak.

  Loggalim markasının sahip olduğu geniş renk ve model skalası sayesinde, sizin zevkinize ve kıyafetinize göre en uygun stilettoyu seçebileceksiniz. Tercihinize göre, kemerli ya da kemersiz, parlak, mat, desenli, süet gibi birçok seçeneğini bulabiliriniz. Artık, sırf ayakkabı bedeninize uyuyor diye içinize sinmeyen ayakkabıları giyinmek zorunda değilsiniz. 1. sınıf suni deriden üretilen Loggalim marka stilettolar, aynı zamanda antibakteriyel astara sahiptir. Size oldukça rahat bir stiletto deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz. Antibakteriyel astara sahip olduğundan dolayı ayakkabıyı giydiğiniz zaman bakteri oluşumunu engelleyecek, size oldukça konforlu bir yürüme sağlayacaktır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.