x
Stiletto Her Kadının Olmazsa Olmazı

Stiletto Her Kadının Olmazsa Olmazı

28 Şubat 2018

 

    Stiletto birçok kadın için, özel gecelerin vazgeçilmezi olarak, ayakkabı dolaplarında mutlaka yer alıyor. Kıyafetinize en uygun olabilecek ama asla kıyafetinizden daha fazla öne çıkmayacak olan stilettolar, çoğunlukla kadınların tercih ettikleri ilk topuklu ayakkabı oluyor. Sadeliğin ve şıklığın tanımı olan stilettolar, özellikle son yıllarda revaçta. Bu kadar talep edilmesi sebebi ise, gösterişli olmasının yanı sıra abartılı değil, sade olmasıyla birlikte şık. Ayrıca, çok fazla çeşide sahip olan stilettolar, mutlaka kadınların zevkine uyum sağlayabiliyor. İstediğiniz her modelini, rengini, desenini ve yüksekliğini bulabileceğiniz stilettoların bu kadar talep görme sebebi, diğer topuklu ayakkabılar göre modelleriyle çok daha fazla öne çıkması.

Büyük Numara Stiletto 

Birçok kadın kendisine uygun stilettoyu rahatça bulabilirken, birçok kadın da ayakkabı bedeninden dolayı beğendikleri modellerden vazgeçip, zevklerine değil sadece ayak bedenlerini uyan ayakkabıları tercih etme mecburiyetinde kalıyorlar. Loggalim marka stilettolar, her kadını düşünerek hem küçük numara stilettoları, hem de büyük numara stilettoları sizlere sunmaktadır. Eğer çok küçük ayaklara sahipseniz ve piyasadaki standart ayakkabı numaraları sizin için uygun değilse, aradığınız ayakkabıyı Loggalim’de bulabilirsiniz. Küçük bedenli ayaklar için Logallim sizlere üç numara sunuyor; 33-34-35. Ayaklarınız çok büyükse ve gerçekten hiçbir yerde size uygun ayakkabı numarasını istediğiniz modelde bulamıyorsanız, Loggalim büyük beden ayakları için de dört numara sunuyor; 41-42-43-44.

     Bununla birlikte artık siz de istediğiniz kıyafetinize uygun stilettoyu alıp, özgürce giyinebileceksiniz. Kıyafetinize uymama derdi, ayağınızın uzun bir süre rahatsız kalma sorunu artık olmayacak.

  Loggalim markasının sahip olduğu geniş renk ve model skalası sayesinde, sizin zevkinize ve kıyafetinize göre en uygun stilettoyu seçebileceksiniz. Tercihinize göre, kemerli ya da kemersiz, parlak, mat, desenli, süet gibi birçok seçeneğini bulabiliriniz. Artık, sırf ayakkabı bedeninize uyuyor diye içinize sinmeyen ayakkabıları giyinmek zorunda değilsiniz. 1. sınıf suni deriden üretilen Loggalim marka stilettolar, aynı zamanda antibakteriyel astara sahiptir. Size oldukça rahat bir stiletto deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz. Antibakteriyel astara sahip olduğundan dolayı ayakkabıyı giydiğiniz zaman bakteri oluşumunu engelleyecek, size oldukça konforlu bir yürüme sağlayacaktır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.