x
Yazın da Büyük Numara Ayakkabı Bulmak Çok Kolay
27.06.2018

Yazın da Büyük Numara Ayakkabı Bulmak Çok Kolay

Ayak numaralarının büyük olması durumunda ayak giyimi için ürünler bulmak zor olabilir. Bu zorluk kişileri yıpratır ve farklı arayışlar içerisine sürükleyebilir. Erkek sandaleti giymek zorunda kalan kadınlar bu alanda oluşan açığın kapandığı için oldukça memnundur.

 

            Platformda bulunan 42 numara bayan sandalet dışında birçok ürün yer alarak kadınlara özel tasarımlar ile mutlu bir giyim tarzı yakalanabilir. Sandalet modelleri arasında farklı tarzlar için üretilmiş olan çeşitli tasarımlar vardır. Bu tasarımlar arasında yer alan üç bantlı model her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Klasik bir elbisenin altında kullanıldığında klasik bir görünüm yaratırken bir jean ile de rahatlıkla giyilebilir. Bu açıdan kullanışlılığı oldukça yüksek olan modeller site üzerinde kendisini ispatlayarak alıcı kitlesinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 

 Fiyatı Uygun, Çeşidi Bol

 

            Yaz aylarında aktif olarak giyilen sandaletler rengarenk üretilerek yazın canlılığına uyum sağlanılması amaçlanmıştır. Kadınlara sunulan modellerde yer alan süet dokunuşlu sandaletlerin yanında çok daha fazla farklı doku kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Fiyatlar genel olarak klasik ayakkabı fiyatları düzeyindedir. Hatta bazı modellerde daha uygun olduğu bile görülür. Firma büyük model ayakkabı ürettiği için daha yüksek bedeller talep etmeyerek bu alanda oluşan bu eksikliği bir fırsata dönüştürmeyerek erdemli bir davranış örneği oluşturmaktadır.

 

            Modellerde de bir kaç model üreterek sadece ihtiyacı karşılamakla kalmamış olup farklı farklı tarzlara da hizmet için üretimlerini çeşitlendirmiştir. Hala da bu anlamda yeni modeller belli aralıklar ile platforma görselleri ile birlikte eklenmektedir. Rugan sandalet gibi modeller özellikle yaz aylarında daha çok klasik tercih eden kadınların kullanımına sunulmuştur. Etekler ya da pantolonlar ile tam uyumu yakalayan bu ayakkabı yaz aylarında hem rahat hem de şık olmanın bir alternatifi olarak ayaklara hak ettiği rahatlığı veriyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.